František Kobliha - Městské zákoutí

Lept, 32x24 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku F.K.,Signováno vpravo dole tužkou F.Kobliha. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

300609. Městské zákoutí
Dražba ukončena:06.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.09.2019 19:32:58 5840