František Kobliha

64909. Letní krajina

popis: Olej na překližce, 39x51 cm. Signováno vpravo dole F. Kobliha. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877-1962
Narodil se v Praze. Studoval v Praze nejprve UMPRUM, poté AVU u prof. Ženíška. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou, ve které je označován za samouka. Je označován za představitele druhé vlny českého symbolismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč