František Kobliha - Letní krajina

Olej na překližce, 39x51 cm. Signováno vpravo dole F. Kobliha. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

64909. Letní krajina
Dražba ukončena:29.09.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč