František Kobliha - Lesní potok

Tempera, 19x28 cm. Signováno vpravo dole Kobliha. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

43797. Lesní potok
Dražba ukončena:29.04.2020 21:24:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (29.04.2020 21:19:58) 5629
800 Kč 27.03.2020 16:36:32 2533