František Kobliha - Karavana

Dřevoryt, 47x35 cm. Signováno vlevo dole v tisku F.K. a vpravo dole tužkou F. Kobliha. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

70751. Karavana
Dražba ukončena:13.01.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč