František Kobliha - Kamenný most (Karlův)

Suchá jehla, 16x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Kobliha a monogramováno vlevo dole v tisku FK. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

85589. Kamenný most (Karlův)
Dražba ukončena:16.11.2022 21:06:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč