František Kobliha - Dívka u vody

Dřevoryt, 29x22 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku F.K. , signováno vpravo dole tužkou F.Kobliha. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

300632. Dívka u vody
Dražba ukončena:07.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč