František Kobliha - Akt na mléčné dráze

Litografie, Signováno tužkou vpravo dole F. Kobliha, monogramováno vlevo dole v tisku F. K Volný list.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

113867. Akt na mléčné dráze
Dražba ukončena:31.03.2024 21:29:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč