František Klimeš - Senoseč

Olej na plátně, 90x65 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

velký formát
154024. Senoseč
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:18:39 14317