František Klimeš

59739. Senoseč - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 110x80 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč