František Klimeš - Portrét dámy s naušnicemi

Olej na plátně, 66x52 cm. Signováno vpravo dole Fr. Klimeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

58569. Portrét dámy s naušnicemi
Dražba ukončena:28.04.2021 22:08:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč