Olej na plátně, 66x52 cm. Signováno vpravo dole Fr. Klimeš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1871 - 1916
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč