František Klimeš - Odpočinek v trávě

Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno vpravo dole Klimeš. Rám.

Pozn.: Malba v minulosti odborně čištěna.

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

29916. Odpočinek v trávě
Dražba ukončena:28.03.2019 21:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč