František Klimeš

60862. Odpočinek na poli

popis: Olej na plátně, 110x80 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:45:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 19 000 Kč