Olej na plátně, 43x58 cm. Signováno vlevo dole F. Klimeš. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1871 - 1916
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč