Olej na plátně, 69x45 cm, signováno vlevo dole F. Klimeš, rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1871 - 1916
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč