František Klimeš - Dívka v lese

Olej na plátně, 90x65 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

vydraženo velký formát
114980. Dívka v lese
Dražba ukončena:28.04.2024 21:02:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč