František Klimeš - Břízy u vody

Olej na plátně, 90x65 cm. Signováno vpravo dole Klimeš. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

153443. Břízy u vody
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč