František Kaván - Zimní krajina se stromy

Olej na kartonu. 28x39 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

40906. Zimní krajina se stromy
Dražba ukončena:26.02.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč