František Kaván - Zimní krajina

Olej na kartonu, 40x54 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo je uvedeno v soupise díla Františka Kavána.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

53663. Zimní krajina
Dražba ukončena:17.12.2020 19:59:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:46 000 Kč