František Kaván - Zimní krajina

Olej na kartonu, 54x68 cm. Signováno vpravo dole Kaván. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

posouzeno znalcem
154049. Zimní krajina
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:08:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč