František Kaván - Zimní krajina

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
120200. Zimní krajina
Dražba ukončena:07.08.2024 21:40:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč