František Kaván - Zima u samoty

Olej na kartonu, 15x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen znalecký posudek od PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

61040. Zima u samoty
Dražba ukončena:01.07.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč