František Kaván

61040. Zima u samoty

popis: Olej na kartonu, 15x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen znalecký posudek od PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 21:34:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 30 000 Kč