František Kaván - Vysočina

Olej na kartonu, 14x24 cm. Signováno vpravo dole Kaván. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
117378. Vysočina
Dražba ukončena:26.06.2024 22:29:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč