František Kaván - Tání

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

posouzeno znalcem
152453. Tání
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:42:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:19 000 Kč