František Kaván - Soumrak v horách

Olej na kartonu, 23x30 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo pochází z doby kolem roku 1905.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105535. Soumrak v horách
Dražba ukončena:29.11.2023 22:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč