František Kaván - Remízek

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x40 cm. Signováno vlevo dole Fr. Kaván v úctě. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen znalecký posudek PhDr. Michaela Zachaře.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem certifikát
85245. Remízek
Dražba ukončena:27.10.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:65 000 Kč