František Kaván - Navečír u samoty

Olej na překližce, 30x42 cm. Signováno vlevo dole Fr. Kaván. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis s věnováním.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

49173. Navečír u samoty
Dražba ukončena:30.09.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč