František Kaván - Krajina u Vítanova

Olej na kartonu, 54x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně Kaván. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

45452. Krajina u Vítanova
Dražba ukončena:28.05.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:38 000 Kč