František Kaván - Cestou k vesnici

Olej na kartonu, 40x53 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

posouzeno znalcem
152485. Cestou k vesnici
Zbývá:16 dnů, 5 hodin
Konec dražby:28.01.2026 22:14:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:22 000 Kč