František Kaván - Cesta do vsi

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vlevo dole Kaván věnuje. Rám, sklo.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

20484. Cesta do vsi
Dražba ukončena:31.05.2018 19:33:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč