František Kaván - Zimní krajina

Olej na papíře, 40x52 cm, signováno vlevo dole, rám, ten poškozen, zaskleno.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

1655. Zimní krajina
Dražba ukončena:26.11.2014 21:51:32
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč