František Kaván - Tání

Olej na lepence, 36x51 cm, signováno vpravo dole Kaván, rám.

1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

2564. Tání
Dražba ukončena:28.05.2015 20:01:00
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč