Olej na kartonu, 22x31 cm, signováno vpravo dole Kaván, rám, zaskleno.
1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1925.