František Karel Hron - Zima v horách

Olej na plátně, 44x56 cm. Signováno vpravo dole F.K. Hron. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

32322. Zima v horách
Dražba ukončena:29.05.2019 19:31:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč