František Karel Hron - Říčka s můstkem

Olej na plátně, 35x46 cm. Signováno vpravo dole F.K. Hron 25. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

21570. Říčka s můstkem
Dražba ukončena:28.06.2018 21:35:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč