František Karel Hron - Portrét muže

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole F.K. Hron. Olištováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

32747. Portrét muže
Dražba ukončena:30.05.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2019 21:50:12 4585