František Karel Hron - Portrét dámy

Olej na kartonu, 63x47 cm. Signováno vpravo dole Hron. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

32740. Portrét dámy
Dražba ukončena:30.05.2019 21:58:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč