Olej na plátně, 45x57 cm, signováno vpravo dole F.K. Hron 15, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1874 - 1928
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč