František Karel Hron - Jelen v lese

Olej na plátně, 45x57 cm, signováno vpravo dole F.K. Hron 15, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

10909. Jelen v lese
Dražba ukončena:01.06.2017 21:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč