Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole F. K. Hron 25. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1874 - 1928
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč