František Karel Hron - Jaro u chalupy

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole F. K. Hron 25. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

129956. Jaro u chalupy
Zbývá:8 dnů, 16 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč