František Karel Hron - Chalupy pod sněhem

Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vpravo dole F. K. Hron. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

117776. Chalupy pod sněhem
Dražba ukončena:16.06.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč