František Kaláb - Z cest

Kresba tuší, 24x19 cm. Signováno vpravo nahoře Kaláb 36. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

111848. Z cest
Dražba ukončena:11.02.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč