František Josef Kraus

62783. V kostele

popis: Litografie, 49x36 cm. Monogramováno v tisku. Signováno tužkou vpravo dole F.J. Kraus. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List pošpiněn mimo tiskovou část.

o autorovi: 1904-1976
Narodil se v Hodolanech u Olomouce. Studoval v Praze na ČVUT u prof. Blažíčka a na AVU u prof. Šimona. Ve studiích pokračoval soukromě v Paříži, Bruselu a Mnichově. Studijní cesty podnikl po Evropě a Severní Africe. Maloval krajiny, architektury a chrámové interiéry.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen