František Jiroudek

60744. Zátiší s mrtvou žluvou

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 23 000 Kč