František Jiroudek - V polích

Olej na plátně fixováném na kartonu, 24x42 cm. Signováno vlevo dole Jiroudek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114455. V polích
Dražba ukončena:25.04.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč