František Jiroudek - Sedící muž

Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

35129. Sedící muž
Dražba ukončena:25.09.2019 20:31:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč