František Jiroudek - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole F. Jiroudek 82. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
104229. Podzimní krajina
Dražba ukončena:26.10.2023 22:46:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč