František Jiroudek - Periferie

Akvarel, 31x45 cm, signováno vlevo dole Jiroudek, monogramováno vpravo dole F.J., volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

16127. Periferie
Dražba ukončena:14.02.2018 21:37:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč