František Jiroudek

64895. Most na Berounce

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vzadu F. Jiroudek 1962. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 21 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč