František Jiroudek - Most na Berounce

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vzadu F. Jiroudek 1962. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

64895. Most na Berounce
Dražba ukončena:29.09.2021 20:20:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč