František Jiroudek - Městečko při západu slunce

Akvarel, 34x45 cm. Signováno vlevo dole Jiroudek 71. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

49270. Městečko při západu slunce
Dražba ukončena:30.09.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč