František Jiroudek

50423. Matka s dítětem

popis: Akvarel, 20x12 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Volný list.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230.000 Kč.

dražba ukončena: 15.10.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.10.2020 19:48:38 2475