František Jiroudek - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Jiroudek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Lhota u Semil - 1991, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

60100. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.05.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč